Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
На відпочинок до Хорватії вирушили діти полеглих захисників з Вінниччини (Фото+Відео) – Громадське Місце Вінниця

#громадськемісце На відпочинок до Хорватії вирушили діти полеглих захисників з Вінниччини (Фото+Відео) #вінниця #vinnytsia

На відпочинок до Хорватії вирушили діти полеглих захисників з Вінниччини (Фото+Відео)

10 липня діти полеглих захисників з Вінниччини відправили на відпочинок до Хорватії. Група з 35 учасників оздоровлюватимуть за рахунок приймаючої сторони.  

Про це повідомляють у Вінницькій обласній військовій адміністрації. 

До складу групи увійшли діти від 8 до 14 років з Турбівської, Муровано-Курилівецької, Оратівської, Могилів-Подільської, Стрижавської, Літинської, Тиврівської, Барської, Гайсинської, Шпиківської, Козятинської та Жмеринської територіальних громад. Усі вони побувають за кордоном вперше.

Діти Захисників та Захисниць перебуватимуть у Хорватії до 22 липня. На них чекатимуть розваги та екскурсії. Більшість часу діти проведуть у закладах відпочинку на узбережжі Адріатичного моря. Під час відпочинку їх супроводжуватимуть професійні психологи, перекладач та представник управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА.

Поїздка стала можливою завдяки домовленостям з представниками Осієцько-Баранської жупанії під час їх візиту до Вінницької області восени минулого року. Всі витрати, пов’язані із відпочинком дітей полеглих воїнів, взяла на себе хорватська сторона.

«Ця поїздка організована для того, щоб ваші діти насправді мали можливість відпочити  і перезавантажитись. Працюємо над тим, щоб охопити такими поїздками максимальну кількість дітей, які проживають на території Вінниччини», – наголосила перша заступниця начальника ОВА Наталія Заболотна.

Читайте новини у нашому Telegram-каналі: https://t.me/vinbazar_fast

[embedded content]

<!– (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); –>

ДЖЕРЕЛО