Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
У Вінниці цієї неділі відбудеться тренінг на тему “Домедична допомога. Зупинка кровотеч” – Громадське Місце Вінниця

#громадськемісце У Вінниці цієї неділі відбудеться тренінг на тему “Домедична допомога. Зупинка кровотеч” #вінниця #vinnytsia

У Вінниці цієї неділі відбудеться тренінг на тему “Домедична допомога


13:09

Become a Patron!

У Вінниці цієї неділі, 14 липня, відбудеться тренінг на тему “Домедична допомога. Зупинка кровотеч” від БФ Сергія Притули та ГО “Ґардс”.

Як повідомляє Центр готовності цивільних, під час тренінгу можна буде дізнатись про те, як визначити та зупинити небезпечні для життя кровотечі за допомогою сучасних засобів. Також – навчитись користуватися турнікетом, виконувати тампонування рани, накладати пов’язки, що тиснуть. Йдеться, що практика включатиме відпрацювання навичок самодопомоги та допомоги потерпілим в умовних сценаріях.

Захід розпочнеться о 10:00. Інструкторами будуть Ольга Солоненко та Діана Распутіна. Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням. Вхід: довільний благодійний внесок на розвиток проєкту.

Фото – телеграм-канал Центру готовності цивільних 

ДЖЕРЕЛО