Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Кабмін спростив для ТЦК процес друку повісток – Громадське Місце Вінниця

#громадськемісце Кабмін спростив для ТЦК процес друку повісток #вінниця #vinnytsia

Кабмін спростив для ТЦК процес друку повісток

Уряд ухвалив постанову, спрямовану на зменшення паперового навантаження на ТЦК та централізпації друку повісток. Про це повідомляє Міністерство оборони України в середу, 10 липня.

ТЦК тепер зможуть формувати повістки через Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів, що має суттєво спростити та прискорити процедуру.

Відповідні зміни внесені до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період.

Операторам ТЦК раніше доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та ресурсів. Відтепер цей процес стає централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати через реєстр Оберіг.

Оператори ТЦК також зможуть підписувати повістки через кваліфікований електронний підпис.

У Міноборони пояснили, що спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився: повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися засобами пошти.

До речі, норми, згідно з якою кинута в поштову скриньку повістка вважається врученою, в Україні нема. Про це ще в травні заявив речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону Єдині новини.

«На даний момент діє інша норма. Людина повинна особисто розписатися в повістці і тільки тоді вона вважається врученою», — пояснив тоді представник відомства.

Він додав, що в разі, коли з’явиться постанова, яка по-іншому це регулюватиме, тоді він прокоментує зміни, проте нині нічого такого нема.

<!– donat —


Подпишитесь на новости


ДЖЕРЕЛО