Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
У VinSmart Центрі стартував проєкт «Простір можливостей» для молоді – Громадське Місце Вінниця

#громадськемісце У VinSmart Центрі стартував проєкт «Простір можливостей» для молоді #вінниця #vinnytsia

Свідоме суспільство, що вміє ефективно комунікувати, розв’язувати конфлікти та підтримувати одне одного, є головною метою нового проєкту «Простір можливостей» для підлітків. Цей проєкт організували представники VinSmart Центру та відділу молодіжної політики Вінницької міської ради. Учора, 10 липня, у креативному просторі LEVEL 80 відбулося знайомство вінницьких юнаків і дівчат – учасників проєкту. Попереду на них чекає ще низка цікавих зустрічей.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як розповів директор КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» Дмитро Мира, для підлітків участь у цьому проєкті – це чудова нагода знайти нових друзів, здобути нові комунікативні навички та з користю провести час.

«Цей проєкт розрахований на активну молодь, яка прагне змін та нових знань, які знадобляться їм в майбутньому. Головна наша мета – допомогти підліткам розправити крила та відшукати ресурси для того, щоб змінювати світ на краще. На учасників “Простору можливостей” чекає багато активних заходів, які підготували наші психологи», – сказав Дмитро Мира.

І справді, проєкт передбачає серію тренінгів, активних ігор на розвиток «soft skills», спільні перегляди фільмів тощо. До речі, центр підліткових клубів єдиний майданчик позашкільних занять у Вінниці, який має можливість проводити психологічну гру «Майстер комунікації».

Як розповіла завідувачка відділу психологічної підтримки VinSmart Центру Ірина Доценко, вікова категорія учасників – від 15 до 20 років.

«Підлітки зможуть реалізувати свої сторони та потенціал, з’ясувати свої цінності та зрозуміти свою зону розвитку. Вони зацікавлені в тому, щоб навчитися ефективно комунікувати та розвиватися. Наша ціль підтримати та зберегти наших учасників у цих прагненнях. Наші заходи будуть включати в себе психологічні та трансформаційні ігри, а також гру “Майстер комунікації”. Наша психологиня Руслана Швець-Адамчук пройшла відбір від Української академії медіації і стала єдиною психологинею позашкільних закладів освіти, яка може допомогати розвивати навички ефективної комунікації в підлітків», – розповіла завідувачка відділу психологічної підтримки VinSmart Центру Ірина Доценко.

Валерія, одна з учасниць проєкту «Простір можливостей», вже неодноразово відвідувала заняття, які організовують для підлітків у VinSmart Центрі. Напередодні першої зустрічі вона розповіла, що попередні тренінги та заходи були змістовними та наповненими новою інформацією, тож дівчина дуже зацікавлена в новому досвіді і хоче якнайшвидше почати нове навчання та знайти нових друзів та однодумців.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Ваша оцінка матеріалу

ДЖЕРЕЛО